blogkulinarny

Member Since:
Yearling

Campaigns

blogkulinarny doesn't currently have any campaigns.

They may be a new user, or someone looking for a campaign. If you need a player for one of your campaigns, consider Sending a Private Message and finding out more about them!

blogkulinarny's Bio

Jesteś na wakacjach lub chcesz dobrze zjeść w jakimś mieście? Sprawdź naszego jedzeniowego bloga i przeczytaj czy restauracja którą chcesz wybrać jest odpowiednia dla Ciebie, Twojego żołądka i szerokości Twojego portfela!

Przez żołądek do serca to blog gastronomiczny stworzony przez dwójkę osób zakochanych w jedzeniu, którzy pragną odwiedzić jak najwięcej restauracji ile tylko mogą w swoim pewnie krótkim, ale wartościowym życiu. Na naszej stronie przeczytasz autorskie recenzje na temat dań ,które zamówiliśmy w restauracjach na Śląsku, Polsce i za “granico”. Najtrudniejszym z etapów jedzenia poza domem jest wybranie restauracji, a zamawiając posiłki nie warto oszczędzać. Bierzemy pod lupę nie tylko kuchnię polską, ważna dla nas jest każda bardziej czy mniej popularna knajpa, którą możecie znaleźć w Google czy Tripadvisorze. Jemy w restauracjach i je opiniujemy po to, abyście nie musieli zawieść się zamawiając dania. Nieraz jest tak, że opinie opublikowane w Internecie są fakeowe lub wykupione. Nasze teksty są w 110% autorskie, nie dostajemy forsy za opublikowanie recenzji.

Pst… Masz może swoją restaurację, która jeszcze nie znalazła się u nas? Napisz do nas maila lub skontaktuj się przez formularz kontaktowy na stronie. Przyjdziemy do Ciebie kiedy tylko będziemy mieć więcej czasu i pusty żołądek!

Oprócz wpisów tego typu, piszemy także artykuły o popularnych problemach polaków surfujących w Internecie. Znajdziesz tu między innymi wpisy o tematyce takiej jak jak układać sztućce po posiłku, a także nasze propozycje z czym jeść lub jak podawać popularne przekąski. Masz pomysł na artykuł, który mógłby widnieć na przez żołądek do serca? Napisz do nas!

Sprawdź naszego bloga kulinarnego i przekonaj się że warto go śledzić!

Favorite Campaigns
Friends
Friends' Activities